Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Smroków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenne, kształtne działki budowlane o powierzchni odpowiednio ok. 1000, 1100, 1250 m2, położone w m Smroków, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł15 000 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona działka w Zagajach Smrokowskich. Przedstawiona nieruchomość to działka budowlano - rolna o powierzchni ok. 1,5 ha, z czego około 15 a stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna

Proszowice(Smroków + 21 km)

260 000 zł13 017 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - kompleks 5 działek rolnych w Proszowicach (pow. łączna 13 017 m ) Lokalizacja: proszowice, w pobliżu ul. Krakowskiej Cena: 260 000 zł (całość) Powierzchnia łączna: 13.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Maszków

Maszków(Smroków + 12 km)

497 000 zł808 m² 615,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Maszków około 3 km za Michałowicami - działka budowlana 8,08 ara zabudowana budynkiem z wydzieloną garsonierą i garażem + projekt budowy drugiego domu na działce - tj. dom mieszkalny wg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zielonki

Zielonki(Smroków + 21 km)

532 500 zł689 m² 772,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Cegielniana

Modlnica(Smroków + 22 km)

69 900 zł836 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę rolną 8,5 ar w Modlnicy, boczna ulica Cegielnianej.Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Rolna Numer działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sieciechowice

Sieciechowice(Smroków + 7 km)

150 000 zł915 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sieciechowice gm. Iwanowice o pow. 9,15 ara. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wola Zachariaszowska

Wola Zachariaszowska(Smroków + 17 km)

5 142 435 zł11 059 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! działka idealna pod inwestycję! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Siedliska(Smroków + 20 km)

150 000 zł4 300 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę rolną o powierzchni ok. 4300 m2, położoną w m Siedliska, gmina Koniusza w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno domami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Cecylii

Więcławice Stare(Smroków + 15 km)

430 000 zł5 060 m² 84,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widoki, spokój i natura działka czeka Działka w wyjątkowej lokalizacji Więcławice Stare Twoje miejsce na spokojne życie Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Giebułtów

Giebułtów(Smroków + 20 km)

800 000 zł2 100 m² 380,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-zagrodowa o pow. 21 arów (ok. 6,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Giebułtów gm. Wielka Wieś. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Proszowice

Proszowice(Smroków + 21 km)

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy, otoczoną zielenią i pięknymi widokami na pola oraz lasy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Smroków

Smroków,małopolskie

85 000 zł13 882 m² 6,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna (12 arów część budowlana), uzbrojona (woda, prąd) blisko Smrokowa. Dojazd drogą asfaltową, szerokość od frontu 30m, kształt działki - "litera L". Tereny.